„NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z DAWNYCH LAT” – 25.08.2024. relacja z koncertu
poniedziałek, 26 sierpnia 2024 19:42
„NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z DAWNYCH LAT” – 25.08.2024. relacja z koncertu Recital Barbary Broda-Malon z zespołem - Grzegorz Kasperczyk (fortepian) i Sebastian Malon (skrzypce) zakończył XIII edycję „Gryfickiego Lata Muzycznego” – niedzielnych koncertów w Ogrodzie Japońskim. Ta muzyczna podróż po najpiękniejszych…






















