Formularz logowania

  • 04.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 03.jpg
  • 02.jpg
  • 08.jpg
  • 01.jpg

Amerykański Sen Red Swing Low Gryfice

poniedziałek, 11 września 2017 21:18

Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Red Swing Low Gryfice”, działająca przy Gryfickim Domu Kultury zwraca się z prośbą do Państwa o wsparcie finansowe wyjazdu i udziału zespołu w Mistrzostwach Świata Zespołów Marszowych, które odbędą się w terminie od 27 listopada do 03 grudnia 2017r. w Palm Springs w Kalifornii – USA.

Informujemy, że nasza orkiestra zakwalifikowała się oraz otrzymała zaproszenie w roku bieżącym jako jedyna z Polski do finału WORD ASSOCIATION OF MARCHING SHOW BANDS 2017 w Kalifornii – USA. Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Red Swing Low Gryfice” powstała w 2009r., a w okresie swojej działalności brała udział w wielu przeglądach i festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Wielokrotnie koncertowała podczas uroczystości lokalnych na terenie macierzystej Gminy Gryfice, jak również w wielu miejscowościach województwa zachodniopomorskiego oraz województwach ościennych. Obecny skład zespołu to siedemdziesięciu młodych, uzdolnionych muzyków oraz tancerek (mażoretek) w wieku od 10 do 25 lat. Orkiestrę tworzą dzieci i młodzież z powiatów gryfickiego, kamieńskiego, kołobrzeskiego oraz bezpośrednio ze Szczecina i Koszalina. „Red Swing Low Gryfice” jest jedną z najlepszych orkiestr tego typu w kraju, o czym świadczą wielokrotnie zdobyte tytuły laureata na szczeblach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych, min. Mistrzostwa Europy w Rastede (Niemcy) 2014 i 2016, Mistrzostwa Świata w
Kopenhadze (Dania) 2015, na których zostaliśmy zauważeni i zaproszeni do udziału w tegorocznych Mistrzostwach w USA. Koszty związane z wyjazdem i uczestnictwem w festiwalu – mistrzostwach 70-ciu członków zespołu, to ponad 400.000,00 zł. Część z tych kosztów zostanie pokryta przez rodziców członków zespołu, Lokalny Samorząd oraz Dom Kultury, a także przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Niestety nadal brakuje środków finansowych, aby pokryć koszt wyjazdu w całości. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe naszego udziału w Mistrzostwach w tym roku. Jakakolwiek możliwa kwota dofinansowania pozwoliłaby nam spełnić marzenia naszych dzieci i młodzieży o udziale w Mistrzostwach w USA. Uczestnictwo gryfickiej orkiestry w „Word Association of Marching Show Bands 2017” niewątpliwie będzie stanowić promocję nie tylko Polski, jak również może być żywą reklamą Państwa firmy w świecie.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia, dobrowolne wpłaty należy kierować na konto Bank Spółdzielczy nr 36 9376 0001 2001 0029 5028 0001 (Swift GBWCPLPP) z dopiskiem „Amerykański Sen Red Swing Low”.

Pobierz załącznik:
Czytany 555 razy