Formularz logowania

  • 01.jpg
  • 09.jpg
  • 05.jpg
  • 07.jpg
  • 03.jpg
  • 06.jpg
  • 08.jpg
  • 02.jpg
  • 04.jpg
  • 10.jpg

"SOPRANY kontra TENORZY" - koncert karnawałowy 2 stycznia 2019 r.

czwartek, 29 listopada 2018 14:17

Gryficki Dom Kultury zaprasza na koncert karnawałowy z lampką szampana. Koncert pt. "SOPRANY kontra TENORZY" w wyk. solistów scen poznańskich odbędzie się 2 stycznia (środa) 2019 r. o godz. 18:00 w Gryfickim Domu Kultury. Bilety do nabycia w sekretariacie GDK w cenie 50,00 zł/osoba.

W koncercie karnawałowym "SOPRANY kontra TENORZY" wystąpią:
Anna Bajerska - Witczak
Emilia Zielińska
Karolina Garlińska
Bartosz Kuczyk
Mirosław Niewiadomski
Mariusz Ruta

O koncercie:

Ten koncert to niezwykła forma konwersacji za pomocą muzyki kobiet i mężczyzn śpiewających wysokimi głosami jakimi są sopran i tenor. Nieczęsto zdarza się aby na jedną scenę  udało się zaprosić aż tylu wykonawców z których każdy ma w swoim dorobku artystycznym wiele sukcesów na scenach koncertowych i teatralnych. Jednak tym razem stworzą oni wspólny zespół choć już sam tytuł wskazuje że czeka nas kilkadziesiąt minut niezwykłej rywalizacji na oręż jakim tym razem będą piękne frazy , słowa , uśmiechy , ukryte pomiędzy nutami gesty. Wszystko to w celu usatysfakcjonowania publiczności która obok największych szlagierów operetkowych , czardaszy , fragmentów musicalowych usłyszy również kilka ekscytujących niespodzianek . W koncercie udział wezmą artyści scen poznańskich i łódzkich. Takie nazwiska jak Anna, Bajerska - Witczak  Emilia Zielińska, Karolina Garlińska , Mirosław Niewiadomski , Mariusz Ruta czy Bartosz Kuczyk,  gwarantują moc dobrej zabawy i piękną muzyczną ucztę .
Serdecznie zapraszamy...

Ten koncert to niezwykła forma konwersacji za pomocą muzyki kobiet i mężczyzn śpiewających wysokimi głosami jakimi są sopran i tenor. Nieczęsto zdarza się aby na jedną scenę  udało się zaprosić aż tylu wykonawców z których każdy ma w swoim dorobku artystycznym wiele sukcesów na scenach koncertowych i teatralnych. Jednak tym razem stworzą oni wspólny zespół choć już sam tytuł wskazuje że czeka nas kilkadziesiąt minut niezwykłej rywalizacji na oręż jakim tym razem będą piękne frazy , słowa , uśmiechy , ukryte pomiędzy nutami gesty. Wszystko to w celu usatysfakcjonowania publiczności która obok największych szlagierów operetkowych , czardaszy , fragmentów musicalowych usłyszy również kilka ekscytujących niespodzianek . W koncercie udział wezmą artyści scen poznańskich i łódzkich. Takie nazwiska jak Anna, Bajerska - Witczak Emilia Zielińska, Karolina Garlińska , Mirosław Niewiadomski , Mariusz Ruta czy Bartosz Kuczyk, gwarantują moc dobrej zabawy i piękną muzyczną ucztę .

Zapraszamy

Czytany 459 razy