Wydrukuj tę stronę

Już w sobotę rozpocznie się gra miejska "Szlakiem Ducha Gryfitów" - 13 maja 2017

poniedziałek, 08 maja 2017 00:00

Zagraj w najbardziej ekscytującą grę tego roku.

Zdobądź nagrody i uznanie mieszkańców miasta Gryfice.

 

Gryfice, 13 maja 2017,

Park Miejski, godz. 10:00

 

Zapisy oraz więcej informacji znajduje się na stronie: www.duchgryfitow.pl

 

Czym jest gra miejska?

Gra miejska to wydarzenie mające na celu przede wszystkim dobrą zabawę. Uczestnicy umawiają się, że miasto to przestrzeń (plansza do gry), a organizatorzy wydarzenia serwują uczestnikom przygody zgodnie z przewidzianym scenariuszem. Poszczególne lokalizacje w mieście, znane jako urzędy, sklepy, skwery, stają się miejscami istotnymi z punktu widzenia graczy. W dzień wydarzenia w mieście nic nie jest takie samo jak zazwyczaj. Na każdym rogu może czekać na Ciebie niespodzianka lub pułapka, która osłabi szanse na twoją wygraną.

Podejmij wyzwanie i weź udział w pierwszej tak dużej inicjatywie w Gryficach. Jest to pierwsza rozgrywka organizowana przez ekspertów tworzących tego typu wydarzenia w całej Polsce.

 

Dla kogo jest gra?

Praktycznie dla każdego kto ma ochotę aktywnie spędzić kilka godzin. Mogą grać samodzielni gracze lub zespoły, rodzice z dziećmi, młodzi i starsi. W grze miejskiej nie ma ograniczeń. Im więcej graczy, tym lepsza zabawa i ciekawsza rozrywka.

Aby wziąć udział w rozgrywce wystarczy po prostu przyjść chwilę przed godziną 10:00 13 maja do parku miejskiego. Zachęcamy także do dokonywania rejestracji na stronie organizatora gry "Duch Gryfitów". Rejestracja online pozwoli nam lepiej przygotować rozgrywkę, a Tobie da najświeższe informacje o powstającym wydarzeniu.

 

Jak będzie przebiegała gra miejska w Gryficach?

Zbudowaliśmy scenariusz oparty na kanwie historii Gryfic. Gracze wcielają się w detektywów, którzy będą musieli sprostać trudnemu zadaniu odnalezienia odpowiedzi, kto i dlaczego utrudnia życie mieszkańcom miasta. Gra rozpocznie się o godzinie 10:00 w parku miejskim. W pierwszej kolejności gracze zostaną zarejestrowani i otrzymają niezbędne akcesoria umożliwiające udział w rozgrywce. Kolejne kila godzin to czas, w którym wszyscy gracze będą realizować najróżniejsze zadania w wybranych lokalizacjach miasta Gryfice. Wszystko co zrobią będzie ich przybliżać lub oddalać od celu – poznania kto stoi za wielką intrygą, ducha, który nawiedza mieszkańców Gryfic.

 

Źródło: www.duchgryfitow.pl

 

 

ORGANIZATOREM GRY JEST

Partnerzy:

Czytany 896 razy