Wydrukuj tę stronę

„TARANTULE” laureatem I stopnia KONKURSU INTERNETOWEGO DIGI-FORM-ART 2020 XVI MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU „KARAWANA KULTURY”

wtorek, 24 listopada 2020 21:01

Kilka dni temu informowaliśmy o zgłoszeniu ZPiR „TARANTULE” do uczestnictwa  w jesiennej edycji „Karawany Kultury” - międzynarodowym festiwalu kultury promującym kulturę swojego kraju na poziomie międzynarodowym. Tym razem, ze względu na epidemię, projekt odbywał się w formie online i zgłoszenia wraz z nagranymi programami należało przesłać do Organizatora – Fundacji Benefis.

Uczestnicy Festiwalu ( jak podają organizatorzy - z 30 krajów) przedstawiali swój dorobek artystyczny w nominacjach: muzyka instrumentalna, wokal, taniec, teatr, folklor i sztuki wizualne.

Międzynarodowe jury przyznało w poszczególnych nominacjach wyróżnienia, tytuły laureata w trzech stopniach oraz Grand-Prix Konkursu.

„Tarantulki” z grupy V otrzymały tytuł laureata I stopnia w konkursie internetowym Digi-Form-Art Autumn Contest of the XVI International Culture Caravan 2020.

 Serdecznie gratulujemy sukcesu zarówno młodym tancerkom jak i instruktorkom zespołu Joli Nowak i Agnieszce Janeckiej-Kuta!

Czytany 111 razy