Wydrukuj tę stronę

Gryfickie Lato Muzyczne - zapraszamy do Ogrodu Japońskiego w najbliższą niedzielę!

niedziela, 20 czerwca 2021 23:01

DRODZY MIŁOŚNICY GRYFICKIEGO LATA MUZYCZNEGO

Już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca o godzinie 17,00 zapraszamy do Ogrodu Japońskiego na pierwszy z dziesięciu koncertów w ramach jubileuszowej X edycji „Gryfickiego Lata Muzycznego – niedzielnych koncertów w Ogrodzie Japońskim”.

X-lecie Lata Muzycznego zainauguruje KONCERT TRZECH TENORÓW, ulubieńców gryfickiej publiczności Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Ruty, w wykonaniu których usłyszymy znane i lubiane standardy sceny operetkowej oraz światowe przeboje.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Gryfickiego Lata Muzycznego dostarczy Państwu wielu muzycznych emocji w malowniczej scenerii Ogrodu Japońskiego.

Repertuar X Lata Muzycznego będzie dostępny na naszej stronie i FB, w gryfickich mediach społecznościowych oraz na plakatach i w folderach dostępnych podczas koncertów i w GDK.

UWAGA: w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników Gryfickiego Lata Muzycznego, podczas koncertów prosimy o zachowanie nadal obowiązujących środków ostrożności i przestrzeganie dystansu społecznego.

Czytany 197 razy