Wydrukuj tę stronę

WAKACJE Z GDK – „TEATR NA PODUCHACH”

niedziela, 18 lipca 2021 21:42

WAKACJE Z GDK – „TEATR NA PODUCHACH”

 Gryficki Dom Kultury zaprasza dzieci na wakacyjne spotkania z teatrem - cykl przedstawień artystycznych w wykonaniu aktorów Małych Form Teatralnych „Widowisko” z Krakowa.

Przedstawienia oraz animacje tematyczne odbywać się będą w terminie 26 – 30 lipca, o godz. 11,00 na Placu Zwycięstwa (w przypadku deszczowej pogody w GDK).

26.07. (poniedziałek) godz. 11,00 „BAŚŃ O SOBOTNIEJ GÓRZE”

„Baśń o Sobotniej Górze” to legenda stara jak świat, która głosi, że na szczycie Sobotniej Góry rośnie śpiewające drzewo spod konarów którego wypływa „żywa woda”. Kto jej zakosztuje odzyska zdrowie. Drogą na szczyt, stromą i pełną niebezpieczeństwa idzie Jaś  po „żywą wodę” aby uratować swoją chorą mamę….

- po spektaklu: animacje górskie „Droga na Tajemniczą Górę”

27.07. (wtorek) godz. 11,00 „KRÓL MIDASEK”

„Król Midasek” - w pięknym pałacu otoczonym ogrodami mieszka król Midasek, dla którego największą wartością w życiu jest złoto. Pewnego razu na jego dworze pojawia się tajemniczy przybysz, który na zawsze odmieni los władcy.

- po spektaklu: animacje greckie „Wyprawa na Olimp”

28.07. (środa) godz. 11,00 „ZA SIEDMIOMA MORZAMI”

„Za siedmioma morzami” - życie na morzu jest piękne, ciekawe i jednocześnie niebezpieczne. Przekona się o tym młody marynarz Tomek, kiedy wyruszy w rejs pełen przygód na nieznane wody.

- po spektaklu: animacje morskie „Odkrywcy oceanów”

29.07. (czwartek) godz. 11,00 „JEŻYK I PRZYJACIELE Z ZIELONEGO GAJU”

„Jeżyk i przyjaciele z zielonego gaju” - na skraju zielonego lasu mieszka bardzo samotny jeżyk. Pewnego dnia spotyka bocianka Czesia, który uświadamia mu, że poza jego norką istnieje niezmiennie pasjonujący świat. Razem wyruszają w podróż aby poznać nowych przyjaciół.

- po spektaklu: animacje leśne „Na leśnym szlaku”

30.07. (piątek) godz. 11,00 „SEKRETY MORZA”

„Sekrety morza” - według starych celtyckich wierzeń, gdy foki zostaną obdarzone ludzką miłością, potrafią przemieniać się w piękne długowłose nimfy. Poznacie fascynującą historię jednej z nich.

- po spektaklu: animacje morskie „Morska przygoda”

Czytany 185 razy