Formularz logowania

  • 05.jpg
  • 04.jpg
  • 09.jpg
  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 07.jpg
  • 10.jpg
  • 08.jpg
  • 06.jpg

Plan zajęć 2019/2020

PLAN ZAJĘĆ STAŁYCH GDK 2019/2020

zajęcia/ instruktor

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

OM - GITARA

/T. Skierczyński/  

14,30 – 18,30

/g. muz./

13,30 – 18,00

/kawiarenka/

       

OM - INSTR. DĘTE + PERKUSYJNE

/K. Malicki/

10,00 – 16,00

/g. muz./

14,30 – 18,00

/g. muz./

16,30 – 18,30

/s. wid./

 

10,00 – 16,00

/g. muz./

14,30 – 18,00

/g. muz./

16,30 – 18,30

/s. wid./

 

OM - WOKALISTYKA

/A. Nieszporek/

 

12,00 – 19,00

/g. muz./

13,00 – 19,00

/g. muz./

12,30 – 17,00

/g. muz./

 

12,00 – 16,00

/g. muz./

OM - FORTEPIAN

/A. Nieszporek/

 

12,00 – 19,00

/g. muz./

13,00 – 19,00

/g. muz./kaw.

12,30 – 17,00

/g. muz./

 

12,00 – 16,00

/g. muz./

ZAJĘCIA SEKCYJNE

RED SWING LOW

instrumenty dęte

 

15,30 – 18,00

/ s. wid./

   

15,30 – 18,00

/s. wid./

10,00 – 14,00

/kawiarenka/

kapela ludowa „PRZEPIÓRECZKI”

/Cz. Architekt/

16,00 -18,00

/sala wid./

         

chór „VIOLA”

/P. Antosiak/

     

15,30 -17,30

/kawiarenka/

   

ZPiR „TARANTULE”

/J. Nowak A. Janecka – Kuta/

 

16,00 - 20,30 /sala SP nr 3/

16,00 - 18,30 /sala SP nr 3/

16,00 - 20,30   /sala SP nr 3/

15,30 - 21,00 /sala SP nr 3/

11,30 - 15,00           /sala SP nr 3/

Młodzieżowa Orkiestra Dęta RED SWING LOW

/K. Malicki/

 

18,00 -19,30

/sala wid./

   

18,00 -19,30

/sala wid./

11,00 -14,00

/sala wid./

MAŻORETKI

/J. Nowak A. Janecka – Kuta/

         

9,00 – 11,30

/sala SP nr 3/

KLUB SENIORA

/R. Ożga A. Malko/

 

16,00 - 20,00

/kawiarenka/

       

zespół bluesowy

„SIXTY SEVEN”

/M. Jerzyk/

     

18,00 - 20,00

/prac. muz./

   

KLUB AMAZONKI

/M. Najdowska/

 

17,00 - 20,00

/kawiarenka/

       

zespół wokalny seniorów

„GRYFICZANIE”

/A. Iwanicki/

   

14,00 -15,00

/kawiarenka/

     

zespół kameralny

„CANTABILE”

/P. Antosiak/

15,30 – 17,00

/kawiarenka/

         

„BRAMA SZTUK”

zajęcia edukacji twórczej

/A. Ostrowska/

     

16,00 - 18,00

/MiG„Brama”/

   

CERAMIDŁA

/G. Ciepłowska/

16,00 – 18,00

/piwnica/

         

zespół wokalny          

„SWEETS”

/A. Nieszporek/

     

17,30 – 19,30

/kawiarenka/

   

Gryficki Uniwersytet Trzeciego Wieku

/D. Sobkowiak/

 

14,00 – 15,00

17,30 – 19,00

/DPT/

 

15,00 – 16,00

/DPT/

   

Klub Brydża Sportowego

 

16,30 – 20,00

/DPT/

         

Koło Gospodyń Miejskich

/G. Zawadzka/

     

16,00 - 18,00

/DPT/

   

PATCHWORKI

/J. Gliwa/

         

11,00 – 13,00

/DPT/

KLUB DIABETYKÓW

/I. Dębicka/

 

16,00 – 19,00

/kawiarenka/

       

JĘZYK ROSYJSKI

/A. Brodzik/
       

16,00 – 18,00

/kawiarenka/
 
                         
Czytany 27312 razy