AQuartet w Ogrodzie Japońskim - fotorelacja
poniedziałek, 31 lipca 2017 13:18
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątego koncertu w Ogrodzie Japońskim. 30 lipca w niedzielę w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego wystąpił zespół AQuartet prezentując utwory lat 60. i 70. Przed koncertem gościnnie wystąpił zespół wokalny "Sweets" pod kierunkiem Aleksandry Nieszporek z…






















