GRYFICKIE LATO MUZYCZNE - niedzielne koncerty w Ogrodzie Japońskim 09 lipca 2017. godz. 17,00
poniedziałek, 03 lipca 2017 09:48
Zapraszamy na drugi koncert w Ogrodzie Japońskim - 9 lipca (w niedzielę) o godz. 17:00. Koncert w wykonaniu Karoliny Ogrodowskiej i “Baltic Neopolis Quartet”. „Muzyka w ogrodzie” W XVIII stuleciu uwielbiano muzykowanie w ogrodzie, pośród kwiatów i krzewów, w słońcu,…






















