Wydrukuj tę stronę

Wystawa fotograficzna „Chcemy, żeby nas widzieli inaczej”

czwartek, 08 stycznia 2026 19:35

Wystawa fotograficzna „Chcemy, żeby nas widzieli inaczej”

Zapraszamy na wystawę fotograficzną będącą efektem sesji zdjęciowej zrealizowanej przez Pana Marka Łęskiego dla uczestników projektu Aktywni+ pt. „Łączymy światy – bezpieczeństwo i wizerunek seniorów”, realizowanego w ramach kampanii społecznej „Chcemy, żeby nas widzieli inaczej”.

Prezentowana wystawa to nie tylko zbiór fotografii, ale przede wszystkim manifest szacunku, podmiotowości oraz prawa do bycia widocznym. Ukazuje seniorów w sposób autentyczny, przełamując stereotypy i zachęcając do refleksji nad ich rolą i miejscem w społeczeństwie.

Miejsce: Gryficki Dom Kultury – hol
Otwarcie wystawy: 19 stycznia 2026 r., godz. 17:00
Wystawa czynna: 1 miesiąc

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Czytany 460 razy